Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy - آرشیو 1398/9

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 664337
» بازديد ديروز : 22986
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 687409
» بازديد سال : 664336
» بازديد کل : 792206
» اعضا : 0
» مطالب : 224

خرید ملک در استانبول


تاریخ انتشار پست : 1398/9/29 بازدید : 350
توجه ویژه سرمایه گذاران به ترکیه در سال 2020

 

ترکیه امن ترین اقتصاد آسیا و خاورمیانه در سال 2020

ترکیه در حال حاضر به عنوان شریک تجاری و سرمایه گذاری مطمئنی برای ایرانیان شناخته می شود ، بعد از فراز و نشیب های سالهای 2018 و 2019 ، تیم اقتصادی اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه توانست ، توازن و ثبات را به اقتصاد ترکیه بازگرداند ، حال که گزارش  بانک جهانی خبر از رشد اقتصادی ترکیه در سال 2020 را می دهد ، پیش بینی می گردد ، هدف گذاری ترکیه برای قرار گرفتن در میان 10 اقتصاد برتر جهان در سال 2023 یک گام دیگر به واقعیت نزدیکتر شده باشد .

اولین و مهمترین منشا رشد اقتصادی در ترکیه ، تسهیل شرایط اقامت همراه با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه است ، عراقی ها این روز ها جلوتر از ایرانی ها رکورددار خرید ملک در ترکیه و استانبول هستند و در این دوره از هموطنان ما پیشی گرفته اند ، بی شک تغییر قوانین ، تسهیل شرایط و امتیازهای مناسب برای سرمایه گذاری توانسته ، ترکیه را به عنوان مناسب ترین کشور برای سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات به دنیا معرفی کند .

به نظر می رسد که اگر برای سرمایه گذاری مطمئن در سال میلادی آتی هستید و در جستجوهای اینترنتی خواهید دید که خرید آپارتمان در استانبول ، خرید خانه در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه ، جزء ترندهای جستجو در خاورمیانه هستند ، به خصوص سرمایه گذاران کشورهای حوزه خلیج فارس ترکیه را جزیره امن اقتصادی قلمداد می کنند .

سرمایه گذاری غول های اقتصادی اروپا و آمریکا در ترکیه

کمپانی های بزرگی همچون فولکس واگن ، هلدینگ های بزرگ املاک و مستغلات ، خطوط هواپیمایی ، شرکتهای فعال حوزه گردشگری  سرمایه گذاری های گسترده ای را در ترکیه انجام داده اند که بخش اعظم این سرمایه گذاری ها در سال 2020  و در جهش اقتصادی ترکیه نشان داده خواهد شد ، از سوی دیگر با اتمام تونل اوراسیا پس از اتمام فرودگاه بین المللی استانبول ، آسیاو اروپا در کمترین زمان به یکدیگر متصل خواهند شد و ترکیه شاهراه صادرات و واردات به اروپا خواهد شد ، شرکتهای بزرگ و کوچکی از سرتاسر جهان برای قرار گرفتن در مسیر توسعه اقتصادی و تجاری در ترکیه تاسیس شده اند و بسیاری از برندهای صاحب نام ایرانی نیز برای عقب نماندن ا ز این فرصت دفاتر نمایندگی خود را در ترکیه ایجاد نموده اند .

شاید بهترین فرصت برای عقب نماندن از توسعه تجاری و اقصادی ترکیه در سال آتی و سالهای پیش رو ، سرمایه گذاری در بخش های مولد در ترکیه است ، با توجه به توسعه روابط اقتصادی روسیه و اتحادیه اروپا به ترکیه به عنوان پل تجاری میان خاورمیانه و اروپا بهترین نوع سرمایه گذاری درترکیه را می توان شامل بخش های ذیل دانست :

·        سرمایه گذاری در حوزه املاک

·        سرمایه گذاری در حوزه فناوری و اطلاعات

·        سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز

·        سرمایه گذاری در حوزه گردشگری

·        سرمایه گذاری در حوزه زیرساخت های اثر بخش مانند انرژی ، ترانزیت ، پتروشیمی ، سیمان ، محصولات کشاورزی

·        سرمایه گذاری در حوزه صادرات مجدد ، محصولات غذایی ، فرش ، خشکبار ، صنایع دستی و محصولات و مصنوعات دکوراتیو

·        سرمایه گذاری در بخش بهداشت و سلامت ترکیه یا به نوعی توریسم سلامت

 

منافع مشترک ایران و ترکیه

 

ایران و ترکیه خواسته یا ناخواسته ، به دلیل موقعیت ژئوپولتیک در منطقه منافع مختلف سیاسی ، اقتصادی و تجاری بسیاری دارند ، هرچند شرکتهای ترک و شرکتهای چند ملیتی خواهان ایجاد خط ارتباط تجاری میان بازرگانان ایران و سایر کشورها در ترکیه هستند اما از یک سو تحریم های تجاری و از سوی دیگر نبود ساز و کار حمایتی در بخش توسعه تجارت ، بار تصمیم گیری را به عهده شرکتها و فعالین بازار انداخته و آنها نیز تا حد ممکن از ریسک های مالی و تجاری دوری می کنند ، به نظر می رسد ایجاد پایگاه مشاوره اقتصادی در ترکیه برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ بتواند  اطلاعات مناسبی را به سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری مشترک با بخش های مختلف اقتصادی ترکیه تهیه و ارائه نماید  و شاهد توسعه روز افزون تبادلات تجاری بخش خصوصی با ترکیه و سایر کشورهای اروپایی و منطقه باشیم .


خرید ملک در استانبول

دسته : ,
برچست ها :

فروش ویسکوزیمتر شیشه ای


تاریخ انتشار پست : 1398/9/29 بازدید : 374

فروش ویسکوزیمتر شیشه ایانواع ویسکوزیمترهای وارداتی فیشر FISHERویسکوزیمتر  یا ویسکومتر ) هم نامیده می شود ابزار مورد استفاده برای اندازه گیری ویسکوزیته مایع است.مقدار دقیق ویسکوزیته سیالات نیوتنی با استفاده از ویسکومترهای لوله ای تعیین می شود. در این روش ، زمان صرف شده برای عبور مقدار مشخصی از سیال از میان یک ویسکومتر لوله ای با قطر و طول مشخص اندازه گیری می شود.ویسکومتر های شیشه ای آزمایشگاهی با توجه به محیط کاربرد ، دقت و عملکرد در طرح های متنوعی ارائه می شوندعلمینوگستر با ارائه طیف وسیعی از ویسکوزیمترهای شیشه ای بر مرتفع کردن این نیاز برآمدهتمامی ویسکوزیمترها همراه با برگه کالیبره ارائه می شود.


دسته : ,
برچست ها :

آموزش طراحی وب سایت با زبانی ساده


تاریخ انتشار پست : 1398/9/20 بازدید : 271
آموزش طراحی وب سایت یکی از مقوله های مهم در عرصه کسب و کارهای اینترنتی به خصوص برای افرادی که جویای شغل هستند به شمار می رود و بیشتر مد نظر اشخاصی است که علاقه خاصی به دنیای وب و طراحی وب سایت دارند اما خیلی از اشخاص از این موضوع آگاه نیستند که آموزش طراحی وب سایت شامل چه مراحلی است.
اگر از آن دسته اشخاصی هستید که این مقاله را مطالعه می کنید پس حتماً علاقه خاصی به آموزش طراحی وب سایت دارید و قبل از هر چیزی باید این را بدانید که طراحی یک سایت خوب به هزینه های زیادی نیازمند است و اگر از مراحل ایجاد یک سایت اطلاع داشته باشید به راحتی می توانید طبق سلیقه خودتان یک سایت را طراحی و راه اندازی کنید.
بنابراین ما بر آن شدیم تا به صورت اجمالی و با زبانی کاملاً ساده آموزش طراحی وب سایت را برای اشخاصی که مایلند به این حیطه وارد شوند بیان کنیم و گریزی به مباحث تخصصی و فنی طراحی سایت بزنیم که در کل این آموزش چطور شروع می شود و به کجا ختم می شود و امید داریم بعد از این آموزش بتوانید مسیر طراحی سایت را پیدا کنید و بیشتر از قبل به یادگیری تخصص های لازم و مورد نیاز برای طراحی و راه اندازی سایت باشید.
آموزش طراحی وب سایت از کجا شروع می شود؟
به طور حتم یکی از مهمترین پیش نیازهایی که می توان برای ورود به دنیای برنامه نویسی و آموزش طراحی وب سایت بیان کرد این است که آشنایی خوبی با زبان انگلیسی داشته باشید به خاطر اینکه خیلی از منابع نفیس و عالی در زمینه برنامه نویسی و IT به زبان انگلیسی است و اگر قرار بر این است که از این منابع به نحو احسن استفاده کنید باید به دنبال تقویت زبان انگلیسی خودتان باشید.
اما اجازه دهید به سراغ مراحل آموزش طراحی وب سایت برویم و با این مراحل به صورت کامل آشنا شویم و قبل از آن باید به این موضـوع توجه کنیـد که سـایت هایی که امروزه فعال هستند از دو قسمت فرانت‌اند (Front end ) و بک‌اند (Back end) تشکیل شده اند. فرانت اند همان بخش هایی هستند که کاربر می تواند آن را در مرورگر مشاهده کند و بک اند هم همان بخش های مربوط به پردازش های سمت سرور هستند.
 مرحله اول: آموزش طراحی وب سایت با یادگیری زبان HTML
آموزش طراحی سایت
در پاراگراف قبلی به این موضوع اشاره کردیم که فرانت اند بخش هایی هستند که برای کاربر در مرورگر قابل مشاهده است و این قسمت با استفاده از زبان نشانه گذاری HTML ایجاد و ساخته می شود که در اصل این نوع زبان برنامه نویسی به مانند اسکلت، چهارچوب و بدنه اصلی یک وب سایت است.
در حقیقت می توان اینگونه گفت که زبان برنامه نویسی سمت سرور شما هر چه باشد باید به صورت کامل در مورد زبان برنامه نویسی اچ تی ام ال آشنایی داشته باشید و بدون این زبان هیچ وب سایتی در دنیای وب وجود خارجی نخواهد داشت. پس اولین قدم و اولین مرحله در آموزش طراحی وب سایت این است که زبان برنامه نویسی و نشانه گذاری HTML را فرا بگیرید.
 مرحله دوم: آموزش طراحی وب سایت و یادگیری زبان برنامه نویسی CSS
مرحله اول از آموزش طراحی وب سایت از اهمیت زیادی برخوردار است اما فراگیری زبان HTML به تنهایی نمی تواند ملاک خوبی برای ایجاد یک ظاهر زیبا برای وب سایت باشد. پس مجبور می شوید از مرحله دوم این آموزش استفاده کنید که یادگیری زبان CSS است و به وسیله تکنولوژی هایی که در زبان CSS وجود دارد بتوانید به زیبا سازی صفحات وب سایت تان کمک کنید، به گونه ای که کاربر پسند باشد.
به نسبت زبان برنامه نویسی HTML در بحث آموزش طراحی وب سایت، استفاده از زبان برنامه نویسی سی اس اس (CSS) یک مقدار سخت تر و پیچیده تر است اما شایان ذکر است که یادگیری آن ساده و آسان است و یکی از دلیل هایی که می توان برای یادگیری ساده این زبان برنامه نویسی بیان کرد این است که بعد از اینکه یک بار کدهایی را نوشتید که به زیباتر شدن ظاهر وب سایت منجر شود به طور حتم آنقدر به این زبان علاقمند خواهید شد که با علاقه و شور و اشتیاق بیشتری به سمت آموزش طراحی وب سایت و یادگیری این زبان قدم بر می دارید و بعد از یکی دو هفته به طور کامل آن را فرا خواهید گرفت.
 مرحله سوم: یادگیری و فراگرفتن زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت
یکی دیگر از زبان های برنامه نویسی که برای آموزش طراحی وب سایت به آن نیاز دارید جاوا اسکریپت (JavaScript) است و به وسیله این زبان برنامه نویسی و امکانات بیشماری که دارد می توانید انیمیشن های متفاوت و متنوع، اسلایدر، تاریخ و ساعت و خیلی از موارد دیگر را به سایت تان اضافه کنید.
یک نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت به نسبت دو زبان نشانه گذاریHTML  و  CSSیک مقدار زمان بر است و برای آموزش طراحی وب سایت باید وقت بگذارید تا این زبان را یاد بگیرید.
این زبان های برنامه نویسی و زبان های نشانه گذاری که بیان کردیم به نوعی در نحوه ایجاد ساختار ظاهری سایت یا به اصطلاح همان فرانت اند به شما کمک می کند که یک ایده و طرح کلی از سایتی که مد نظرتان هست را پیاده سازی کنید. اما در این بین ابزارها و تکنولوژی های دیگری هم هستند که به شما این کمک را می کنند که بتوانید ظاهر سایت را طراحی کنید و قبل از این کار باید چند مورد از اصطلاحاتی که وجود دارد را فرا بگیرید.
 آشنایی با فریم‌ورک (Framework) در آموزش طراحی وب سایت
فریم‌ورک (Framework) که به آن چهارچوب هم گفته می شود در اصل مجموعه ای از کدها، توابع برنامه نویسی و کلاس ها است که در قالب یک پکیج به برنامه نویس ها ارائه می شود تا این اشخاص بتوانند پروژه های نرم افزاری خودشان را طراحی کنند.
در آموزش طراحی وب سایت اگر بخواهیم ساده تر صحبت کنیم باید بگوییم که این فریم ورک ها در اصل یک سری کدهای آماده و از قبل نوشته شده هستند که در طراحی سایت می توانید از آن ها استفاده نمایید و استفاده از فریم ورک ها می تواند باعث افزایش سرعت و بهبود عملکرد پروژه شود که مهمترین و معروف ترین فریم ورک که سازگاری مناسبی با HTML و  CSS  دارد بوت‌استرپ (Bootstrap) است.

خیلی از طراحان حرفه ای سایت ها به وسیله همین فریم ورک ها و در عرض چند ساعت می توانند ظاهر کلی سایت را طراحی و پیاده سازی کنند و این نشان دهنده این است که در آموزش طراحی وب سایت استفاده از این فریم ورک ها می تواند به شما خیلی کمک کند.

 ادامه مقاله در لینک زیر

http://bombecode.ir/simple-web-site-design-tutorial/
دسته : ,
برچست ها :

فروشگاه آیوناز


تاریخ انتشار پست : 1398/9/20 بازدید : 354

معرفی وب سایت فروشگاهی آیوناز جایی برای خرید مانتو و روسری

برای خرید روسری و مانتو کجا خوبه؟

خرید روسری یا بهتره بگم خرید لباس زنانه یکی از سخت ترین کارهای دنیاست،راه های فروانی برای تهیه انواع لباس زنانه مثل مانتو ،شومیز،کت زنانه،شال و روسری و... وجود داره.

مثلا رفتن به فروشگاه و قیمت گرفتن مدل های مختلف یا رفتن به مغازه های مختلف شهر و مراجعه به تک تک مغازه ها و دیدن و قیمت گرفتن مدل های مختلف...این کار دردسرهای زیادی از جمله رفت و آمد و خستگی و تنوع پایین برخی از مغازه ها و ... در پی دارد.

راه حل ما خرید از فروشگاه های اینترنتی است که با ایجاد تنوعی بسیار بالا و قیمت های مناسب سعی در ارائه محصولات به شما را دارند.یکی ازین فروشگاه ها " فروشگاه اینترنتی آیوناز " می باشد.این فروشگاه یک گزینه مناسب برای خرید روسری یا مانتو یا ... می باشد.در ادامه توضیحات مختصری که در خود سایت آیوناز جهت معرفی کسب و کار اینترنتی شان شده است را برایتان می آوریم:

توضیحات داخل وب سایت آیوناز

فروشگاه اینترنتی آیوناز در اولین قدم فعالیت سعی دارد برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی کند. «ارسال 24 ساعته»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که آیوناز از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، تلاش دارد با جلب رضایت مشتریان حوزه فعالیت و تنوع محصولات خود را روز به روز افزایش دهدگستره‌ای از انواع شال و روسری های روز ؛ از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس ایرانی همچون سیمارو،روژه و و همینطور انواع پوشاک زنانه از قبیل مانتو و کت و شومیز و ... از تولید ملی و با تضمین قیمت و کیفیت محصولات در خدمت شماست.

آیوناز، امکان ارسال کالا به‌صورت رایگان (در مورد خریدهای بیش از پنجاه هزارتومان) 24 ساعت پس از ثبت سفارش از طریق پست فراهم نموده است.

مزایا

                     ·سرعت بالا و جستجوی راحت

                     ·تنوع بالای شال و روسری

                     ·راهنمای انتخاب سایز برای خرید مانتو و ...

                     ·ارسال رایگان برای سفارش های بالای 50 هزار تومان

                     ·آماده سازی محصولات برای ارسال ظرف 24 ساعت

                     ·استفاده از درگاه پرداخت زرین پال

                     ·امکان مقایسه محصولات

                     ·امکان مطلع شدن از موجود شدن کالاها

                     ·امکان ایجاد فهرست علاقه مندی ها

                     ·مشخصات فنی دقیق محصولات

                     ·ثبت نام سریع در هنگام سفارش

                     ·پشتیبانی تلفنی و تلگرامی

                     ·عودت کالا در صورت عدم رضایت خریدار

                     ·عکاسی اختصاصی از محصولات

                     ·داشتن بلاگ راهنمای خرید و ...

                     ·تخفیف های مناسبتی

                     ·بهینه سازی شده جهت نمایش در موبایل و تبلت

معایب

                     ·عدم داشتن اپلیکیشن

                     ·ارسال فقط از طریق پست

                     ·24 ساعته نبودن پاسخگویی

                     ·عدم امکان تعقیب دقیق وضعیت سفارش

 

دسته : ,
برچست ها :

دانلود ترینر بازی کامپیوتری Dirt 3


تاریخ انتشار پست : 1398/9/10 بازدید : 358

دانلود ترینر Dirt 3 یک بازی ویدئویی مسابقه ای است که توسط Codemasters برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 ساخته شده و منتشر شده است. این هشتمین بازی در سری Colin McRae Rally است.

 

انتی ویروس را خاموش و محتویات فایل زیپ را از حالت فشرده خارج کنید ، ترینر را اجرا کنید و سپس بازی را انجام دهید. در طول بازی می توانید از کد های تقلب استفاده کنید:لینک های دانلود مستقیم

نسخه-DIRT 3 (+7 TRAINER) H4X0R

نسخه-DIRT 3 (+3 TRAINER) GERI 


منبع: دنیای بازی

دسته : ,
برچست ها :

ایران محتوا


تاریخ انتشار پست : 1398/9/6 بازدید : 360

شرکت ایران محتوا تضمین تولید محتوا با کیفیت

ما در ایران محتوا خدمات و نیازهای تولید محتوای شما را با کیفیت مطلوبی ارائه می کنیمشما دوستان می توانید برای مشاوره و راهنمایی های لازم برای تولید  محتوا با ما در تماس باشید ما تولید محتوای با کیفیت را تضمین می کنیمکاربرانی که از سایت شما بازدید می‌کنند، با توجه به تولید محتوای شما متوجه کیفیت ارائه خدمات و محصولات شما می‌شوند.پس ویترین خود که همان سایتتان باشد را با محتوای باارزش و با کیفیت پر کنید.

خدمات تولید محتوای جامع

تولید محتوا جامع مثل مدیریت کیفیت جامع، نگاهی کل نگر و فرابخشی به مقوله تولید محتوا در فضای اینترنت است تا کاربران با نگرش ها، سلایق و علایق مختلف بر اساس کلیدواژه ها، موضوعات کاربردی و جذاب، محتوای درست، مستند، مستدل و راستی آزمایی شده را مطالعه کنندمحتوایی که از نظر موتورهای جستجو، ظرفیت های خوبی برای سئو و بهینه سازی محتوا داشته و می‌تواند در کوتاه مدت و میان مدت، جایگاه تک رقمی روی کلید واژه های خوب به دست آورد.

بعضی از وب مسترهای جوان و صاحبان تازه کار سایت های فارسی زبان، چه در حوزه سبک زندگی و چه سایت های شخصی، شرکتی و سازمانی، با انتشار گسترده اطلاعات و محتوا در سایت، به دنبال جذب مخاطب هستند و به دلیل عدم توجه به شاخص ها و معیارهای تولید محتوای جامع، قادر به جذب کاربر و ارتقا ترافیک سایت در میان مدت نخواهند بود.

تولید محتوای جامع یعنی چی؟

تولید محتوا جامع به این موضوع اشاره می کند که تولید محتوا برای یک سایت، فارغ از موضوع و استراتژی تنظیم شده برای آن، بایستی هدف محور، مبتنی بر نیازسنجی کاربران، مطابق با اصول سئو و همچنین اطلاع رسانی مالتی مدیا باشد.یعنی چی؟

یعنی هر محتوایی که در سایت منتشر می کنید، بایستی هدف مشخصی داشته باشد و خواننده بداند که پس از مطالعه محتوا به فلان زبان در فلان زمان، به چه اطلاعات و نتایجی دسترسی پیدا می کند.

یعنی هر محتوایی که منتشر می کنید، بایستی تلاشی در راستای پاسخ به سوالات عمومی و تخصصی کاربران باشدنوع پرداخت شما به موضوع، باید پاسخ گوی این سوالات عمومی باشد.

یعنی تولید محتوای جامع شما، فقط انتشار یک خبر صرف از فلان سایت نبوده و حتی الامکان، پارافرایز بشودیعنی به زبان و قلم دیگری، باز تولید شود.

مالتی مدیا باشد یعنی ارزش اطلاع رسانی تصویری، ویدیویی و صوتی در ولید محتوای جامع، در نظر گرفته شود تا انتقال مفاهیم محتوا به خواننده آسان و سریع باشد.

خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی

همان طور که می دانید امروزه یکی از راه های فوق العاده موثر برای معرفی و بازاریابی محصولات و خدمات و جذب مشتری، شبکه های اجتماعی هستنداز آن جایی که مردم زمان های زیادی را در این شبکه های اجتماعی سپری می کنند، پس بهترین فرصت است که با ارائه محتوای خوب توجه آن ها را به برند خود جلب نماییداما چطور این کار را انجام دهیم؟!

هیچ جایی برای نگرانی وجود نداردشما می توانید این کار را به تیم ایران محتوا بسپارید و خودتان با خیال راحت فقط منتظر دیدن نتایج کار باشیدتیم ایران محتوا با داشتن ایده های جدید، همچنین استراتژی ها و برنامه ریزی های خاص برای شبکه های اجتماعی شما اقدام به تولید محتوا می کنددر این مسیر برای شما عکس های زیبا و با کیفیت طراحی می کنیم، پادکست صوتی می سازیم، کلیپ های تصویری جذاب آماده می کنیم و محتوای متنی مناسب ارائه می دهیم.

ما برای شما یک تقویم محتوایی مناسب طراحی می کنیم و تمام کارها را طبق برنامه ریزی های ماهیانه پیش می بریم تا نتایج دلخواه شما حاصل شودیادتان باشد که شبکه های اجتماعی شما نشان دهنده کیفیت برند شماستپس آن را به یک متخصص حرفه ای در این حوزه بسپارید.

شرکت تولید محتوا ،راهنمای کامل و رازهای انتخاب آن

شما برای این که بتوانید محتوای موردنیاز کسب و کار خود را تولید کنید، چندین انتخاب دارید که یکی از آن‌ها گرفتن خدمات از یک شرکت تولید محتوا استدر این مطلب به طور مفصل توضیح می‌دهیم که چگونه یک تیم تولید محتوا برای خود انتخاب کنید، تا محتوای با کیفیت و به‌روزی برای شما ایجاد کنند.

اول از هر چیز این نکته را گوشزد می‌کنیم که هیچ اجباری نیست با گروه‌های تولید محتوا کار کنیدشما خودتان هم می‌توانید کار تولید محتوای کسب و کارتان را انجام دهید؛ ولی باید تخصص لازم را در این زمینه را کسب کنید.

شما در انتخاب تولید کننده محتوا گزینه‌های متفاوتی پیش رو دارید:

 شرکت‌ تولید محتوا

گروهی از افراد حرفه‌ای در زمینه تولید محتوا افرادی از قبیلکپی رایتر، مترجم، ویراستار، عنوان نویس، بارگذاری کننده در سایت، مدیر محتوا، استراتژیست محتوا و … هستندهمین تیم‌های تولید محتوا به دو دسته تقسیم می‌شوند:

الف – در یک مکان ساکن هستند، ساعت کاری مشخصی در شرکت دارند و به صورت فیزیکی باید حضور داشته باشند.

ب – همگی دورکار هستند و کارهایشان را در محل کار شخصی یا منزل خود انجام می‌دهند.

– استخدام تولید کننده محتوا

در این روش یک یا چند متخصص تولید محتوا را در شرکت خود استخدام می‌کنید، تا فقط برای شما تولید محتوا انجام دهند.

– استخدام فریلنسر یا دورکار تولید محتوا

در این روش یک یا چند متخصص تولید محتوا به صورت غیرحضوری کار شما را انجام می‌دهند.

حالا که با انواع روش‌های استخدام متخصص تولید محتوا آشنا شدید، باید بگوییم که در این مقاله فقط با مورد اول کار داریم و می‌خواهیم به طور کامل توضیح ‌دهیم که چگونه یک شرکت تولید محتوای عالی انتخاب کنید.

 

دسته : ,
برچست ها :

چارتر


تاریخ انتشار پست : 1398/9/6 بازدید : 247

بلیط چارتر چیست ؟

بلیط سیستمی: بلیطهایی که توسط ایرلاینها طبق برنامه از پیش زمان بندی شده (تقریبا 3ماه) بهفروش میرسد بلیط سیستمی میگویند و قیمت آن معمولا ثابت است و خالی ماندن صندلیهای پرواز و فروش نرفتن آن، به عهده ایرلاین میباشد. بلیطهای سیستمی برطبق برنامه کنسلی سازمان هواپیمایی کشوری قابل استرداد و کنسلی هستند.

 

بلیط چارتر: پرواز چارتر پروازی است که در آن آژانسها تعدادی یا کل صندلیهای هواپیما را از پیش خریداری کرده و خود رأسأ فروش آنها را با هر قیمتی که بخواهند به عهده میگیرند و چنانچه صندلیای به فروش نرود ، ضرر و زیان آن متوجه آژانس خواهد بود. این نوع بلیطها معمولا در ایام پیک و مناسبتها مانند اعیاد وتعطیلات و... به قیمت بالاتری از بلیطهای سیستمی به فروش میرسد و هرچه به زمان پرواز نزدیکتر شود برای اینکه چارتر کننده ضرر نکند قیمت بلیط را حتی پایینتر از قیمت سیستمی خواهد کرد.

 

تفاوتهای بلیط چارتر با بلیت سیستمی ؟

کیفیت پرواز مسافران چارتر و سیستمی همسان است و از لحاظ پرواز، نوع صندلی، پذیرایی و... شرایط یکسانی خواهند داشت. حتی میتوانند بلیط چارتر بیزینس کلاس خریداری نمایند. اما مسلما این بلیطها تفاوتهایی با هم دارند که باعث تفاوت قیمتشان میشود که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

 

دسته : ,
برچست ها :

گوشی طرح اصلی


تاریخ انتشار پست : 1398/9/5 بازدید : 358

یکی از دغدغه های اخیر خریداران گوشی های تلفن همراه، توجه به گوشی های اورجینال و طرح اصلی است. با توجه به نوسانات قیمت این کالای الکترونیک هوشمند، یافتن گوشی با قیمت مناسب و کاربردی، از موارد بسیار مهم در هنگام خرید به شمار می رود.
در بین گوشی های موجود در بازار، گوشی های طرح اصلی به اندازه ای واقعی، شیک و کاربر پسند طراحی شده اند   که در نگاه اول به سختی می توان تشخصی داد که این گوشی طرح اصلی هست و یا خیر. مثلا: اخیرا یک گوشی HYPERLINK "https://applesp.ir/product-category/%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c/"طرح اصلی HYPERLINK "https://applesp.ir/product-category/%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c/"سامسونگ نسخه کلون گلکسی اس ۹ پلاس  روانه بازار شده که شباهت بسیار زیادی به ورژن اصلی آن دارد و کارکرد بسیار خوبی دارد؛ به صورتی که در نگاه اول تشخیص طرح اصلی بودن این گوشی بسیار دشوار است. در این مقاله به بررسی گوشی های طرح اصلی، مزایای و معایب آنها و در نهایت به نحوه تشخیص گوشی طرح اصلی خواهیم پرداخت.

نقات قوت گوشی HYPERLINK "https://applesp.ir/%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c/"های HYPERLINK "https://applesp.ir/%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c/"طرح اصلی

تولید کننده های گوشی در چین اخیرا با شعار کسی آرزوی داشتن گوشی های گران قیمت را به گور نمی برد، شروع به تولید گوش های طرح اصلی که شباهت بسیار زیادی به نسخه اصلی خود دارند کرده اند. این گوشی های طرح اصلی شباهت های بسیار زیای به نسخه اصلی و اولیه خود دارد؛ منتها از لحاظ قیمت قابل مقایسه با نسخه اصلی خود نیستند. گوشی طرح اصلی دارای مزایایی است که خریداران زیادی را به سمت خود سوق داده است. این مزایای را در ادامه بیان خواهیم کرد.

 

قیمت بسیار مناسبگوشی های طرح اصلی قیمت بسیار پایینتری نسبت به نسخه اورجینال خود دارد، کارشناسان طبق بررسی هایی به این نتیجه رسیده اند که قیمت گوشی های طرح اصلی حدودا یک پنجم نسخه اورجینال آنهاست. قیمت مناسب یکی از مهمترین فاکتور های خرید گوشی است.ساپور انواع نرم افزار ها، بازی ها و برنامه های مخلف: گوشی طرح اصلی قابلیت نصب انواع برنامه ها را دارد و کاربران می توانند بدون هیچ مشکلی تمامی برنامه های مد نظرشان را نصب و استفاده کنند.شباهت ظاهری زیاد به نسخه اصلی: همانطور که در بخش مقدمه گفته شد، گوشی طرح اصلی کاملا از لحاظ ظاهری مشابه گوشی اورجینال است و در نگاه اول اصل و اورجینال بودن آن را به سختی می توان تشخیص داد.قدرت CPU بالا: گوشی طرح اصلی دارای پردازنده قوی است و به طبع دارای سرعت مناسبی در هنگام اجرای برنامه ها و تحلیل آنها دارد.نصب اختیاری همه برنامه ها: در این گوشی ها کاربر این قابلیت را دارد که تمامی برنامه ها را روی مموری خود گوشی و یا کارت حافظه نصب کند.داشتن گوشی گران قیمت با کمترین هزینه: یکی از آرزو های اکثر جوان ها، داشتن گوشی های به اصطلاح با کلاس و گران قیمت است. منتها در کش و قوس های اقتصادی این روز ها و قیمت های نجومی گوشی های اورجینال، گوشی های طرح اصلی بهترین گزینه برای خرید این گوشی هاست.سرعت اینترنت و دانلود: استفاده از اینترنت و فضای مجازی یکی از کاربرد ها اصلی گوشی های هوشمند است. گوش های طرح اصلی در این زمینه کارآیی خوبی دارند و به راحتی نیاز کاربر را مرتفع می سازد.کارایی بالا: گوشی طرح اصلی برای انواع استفاده ها مناسب است و تقریبا تمام کاربرد های گوشی اورجینال در گوشی اصلی موجود است.قاب و گلس مشابه: گوشی های طرح اصلی چون ظاهر کاملا مشابهی با گوشی اورجینال دارند، می توان از قاب و گلس گوشی های اورجینال در گوشی های طرح اصلی استفاده کرد.هدست و شارژر و سایر اصل خور: در این گوشی ها می توان از لوازم جانبی گوشی های اورجینال استفاده کرد.نو بودن گوشی های طرح اصلی: کاربرانی که به ظاهر گوشی اهمیت می دهند، به طبع به دنبال گوشی های شیک و شکیل هستند. افرادی که گوشی طرح اصلی خریداری می کنند، گوشی نو و بدون استفاده به دست خواهند گرفت.دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد